UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pewnie, to lepiej niech dzieci siedzą pod blokiem, bo ich rodzice idą do pracy, a jeszcze lepiej zabrać dzieci do pracy. Bo co z nimi zrobicć, to są maluch. Ale u nas czy coś się zorganizuje, czy nie, to i tak źle. Możesz się wypruwać a naszemu kochanemu społeczeństwu i tak nie dogodzisz. Tacy to my jesteśmy. Wstyd!!!!!