UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie, to lepiej niech dzieci siedzą pod blokiem, bo ich rodzice idą do pracy, a jeszcze lepiej zabrać dzieci do pracy. Bo co z nimi zrobicć, to są maluch. Ale u nas czy coś się zorganizuje, czy nie, to i tak źle. Możesz się wypruwać a naszemu kochanemu społeczeństwu i tak nie dogodzisz. Tacy to my jesteśmy. Wstyd!!!!!


Anuluj