UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No wlaśnie. .. te ceny mnie porażaja. .tydzień pókoloni 450 zl jest standartem w naszym Elblągu, tylko juz przy dwojce dzieci jest to kosmos. .. i cala reszta siezdi przed blokiem sama, boi rodzice tyraja za grosze. , .


Anuluj