Bezdomny mężczyzna utonął przy ul. Stawidłowej

16
19.09.2019
Bezdomny mężczyzna utonął przy ul. Stawidłowej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (19 września) około godz. 9 przy ul. Stawidłowej z rzeki wyciągnięto ciało około 60-letniego mężczyzny, najprawdopodobniej był bezdomny. Na miejsce został wezwany prokurator i policyjni technicy. Zobacz zdjęcia.

O mężczyźnie znajdującym się w rzece przy ul. Stawidłowej służby ratownicze zostały powiadomione około godz. 9. Strażacy wyciągnęli z wody ciało około 60-letniego mężczyzny, lekarz pogotowia stwierdził zgon. Stan mężczyzny wskazywał, że ciało od dłuższego czasu znajdowało się w wodzie.
   - Około 60-letni mężczyzna najprawdopodobniej był osobą bez stałego miejsca zameldowania. W towarzystwie innego mężczyzny wczoraj wieczorem spożywał alkohol - mówi kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Nad rzeką pracują policyjni technicy i prokurator.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O Matko Boska. A po co właził do wody?
Xtw (2019.09.19)
"Stan mężczyzny wskazywał, że ciało od dłuższego czasu znajdowało się w wodzie." ......... "w towarzystwie innego mężczyzny wczoraj spozywali alkohol". Cos tu fantazja dziennikarska poniosła.
Xxyz (2019.09.19)
Módlmy się za jego duszę...
(2019.09.19)
@Xxyz - Pytanie czy dziennikarza, czy policjanta. ..
(2019.09.19)
naturalna selekcja działa. Jeszcze tylko - 20 przez trzy tygodnie zima to wymarzną wszyscy. Całe lato tylko śmierdzą na ławkach na starym, turyści i nasi mieszkańcy nie mają gdzie przysiąść, fontanny to ich łaźnia. nich wymrą wszyscy. .. jakoś mi ich nie żal. .i nie wyjeżdżajcie mi to z humanistycznym tekstem o człowieczeństwie. ..
kreciol (2019.09.19)
@kreciol - dzisiaj siedze w aucie kumpla, podchodzi dwoch zuli i prosi o kase, pytam ile ? odpowiada co łaska, dostal 2.50zl, potem idziemy z kumplem i mowi masz kase mowie dwie dychy, a to za malo bo bysmy zjedli po gyrosie, zabraklo mi 2 zl, i tu mam dylemat "komiwojazera" z gryrosem w roli glownej, czy warto bylo pozbyc sie dych paru groszy a pozniej obejsc sie smakiem? z drugiej strony ten zulik zycie sobie inaczej ułoży. ..
(2019.09.19)
@Xtw - po grzyba chleją, 60 latek przeniósł się do wieczności i powrócił jako szkielet
(2019.09.19)
twój problem, ja takich dylematów nie mam. Sami wybrali taki los. ..
kreciol (2019.09.19)
Daj CI Boze abys do 60 tki dojechal bez zadnych zawirowan.W zyciu roznie bywa.Jak mowi przyslowie: zarzekala sie zaba blota,a w nie wpadla.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.09.19)

info

22  
  1
Masz kredyt jestes banku masz zla zone masz pszesrane jestes potencjalnym bezdomnym a jezeli masz firme to bedziesz siedzial na lawce i bedziesz smierdzial
(2019.09.19)