A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A to prawda
Oczywiscie wiedziales ze gosciu mial takie przeboje w życiu? Przestań bredzic lepiej chlac i uciec niz wziac odpowiedzialnosc. Tak najlatwiej ...
Ale w Tobie żółci. Bronisz się w ten sposób, by nie skończyć tak tragicznie jak ten bezdomny?
O kuuuwaa jaka psychologiczna analiza ... hahaha niestety jak kula w plot ... nie mam zeozumienia dla meneli nie urodzilem sie matka teresa
Ta to na pewno pomoże
jak bezdomny i spożywajacy to nie może być zamordowany, tylko umarzamy.