UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@kreciol - dzisiaj siedze w aucie kumpla, podchodzi dwoch zuli i prosi o kase, pytam ile ? odpowiada co łaska, dostal 2.50zl, potem idziemy z kumplem i mowi masz kase mowie dwie dychy, a to za malo bo bysmy zjedli po gyrosie, zabraklo mi 2 zl, i tu mam dylemat "komiwojazera" z gryrosem w roli glownej, czy warto bylo pozbyc sie dych paru groszy a pozniej obejsc sie smakiem? z drugiej strony ten zulik zycie sobie inaczej ułoży. ..