UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
naturalna selekcja działa. Jeszcze tylko - 20 przez trzy tygodnie zima to wymarzną wszyscy. Całe lato tylko śmierdzą na ławkach na starym, turyści i nasi mieszkańcy nie mają gdzie przysiąść, fontanny to ich łaźnia. nich wymrą wszyscy. .. jakoś mi ich nie żal. .i nie wyjeżdżajcie mi to z humanistycznym tekstem o człowieczeństwie. ..
kreciol