UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś może racjonalnie wytłumaczyć jakim prawem nauczyciele mają wolne już od wielkiego czwartku aż do środy?! Normalni ludzie pracują w te dni. Co mają ze swoimi dziecmi w tym czasie zrobić?

Oko

Anuluj