UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trochę jesteś niedoinformowany, to że nie ma lekcji nie znaczy, że szkoła jest zamknięta i nie zajmuje się dziećmi. A swoją drogą jak my byliśmy mali to też mieliśmy wolne i cieszyliśmy się że rodzice pozwalają nam zostać w domu...

mama ucznia