UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widac że nie ma pojęcia o tym co pisze. W każdej szkole w tych dniach otwarta jest świetlica w której nauczyciele pełnią dyżur. Każde dziecko może przyjść

Zytka

Anuluj