UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę jesteś niedoinformowany, to że nie ma lekcji nie znaczy, że szkoła jest zamknięta i nie zajmuje się dziećmi. A swoją drogą jak my byliśmy mali to też mieliśmy wolne i cieszyliśmy się że rodzice pozwalają nam zostać w domu...

mama ucznia

Anuluj