UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę jesteś niedoinformowany, to że nie ma lekcji nie znaczy, że szkoła jest zamknięta i nie zajmuje się dziećmi. A swoją drogą jak my byliśmy mali to też mieliśmy wolne i cieszyliśmy się że rodzice pozwalają nam zostać w domu...
mama ucznia