Wybrany wątek opinii
Jeszcze Elbląg dołączyć do województwa pomorskiego. Do Gdańska jedziemy siódemką pół godziny, a do Olsztyna półtorej.
Do moderacji
Odpowiedz
53
5
@zbig2905 - Oddałem głos w referendum na przyłączenie Elbląga do pomorskiego, podobnie 99% uczyniło i co ? Ano trzeba sobie przypomnieć kto startuje z Elbląga w wyborach, sami spadochroniarze którzy cel osiągnęli, konta zabezpieczyli już na siebie, swoje dzieci i wnuki i co ? Mają gdzieś Elbląg.
Ostatnim przekrętem był Wąsik a co on zrobił dla Elbląga ? Dziś proponujesz przyłączenie do pomorskiego jakby coś nowego ale ja uważam że w pomorskim byśmy byli dziś czwarty a nie drugim miastem to podziału kasy, więc lepiej raczej nie będzie. Tylko powrót do Elbląga jako województwo Żuławy Wiślane daje moc.
Do moderacji
Odpowiedz
25
6
Te banialuki komu wciskasz? W pomorskim bylibyśmy szóstym może siódmym miastem. Ale bzdury można pisać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
No i co mamy z tego niby drugiego miejsca. Wielkie nic.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
Możemy być i czterdziestym miastem w pomorskim ale z budżetem takim zaraz jak po Gdańsku. Nie ilość miast decyduje o jego zamożności w województwie a wysokość dochodu na jednego mieszkańca czyli PKB a do tego właśnie ma posłużyć ta kolej i rozwój regionu a w szczególności właśnie Elbląga. Nie wiesz o czym piszesz ale masz rację bzdury to nie ja piszę. Pomyśl a później dyskutuj i nie obrażaj innych.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
A co robi poseł z Miłomłyna, bez urazy. Elblążanie powinni wybierać elblążan na parlamentarzystów. Krasulski czy Gelert i im podobni na emerytury. Wybrać młodszych i niech przynajmniej dogadają się w sprawach lokalnych i próbują coś robić dla województwa żulawskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Filozofie, to wyjaśnij jak ma wzrosnąć PKB w Elblągu na jednego mieszkańca dzięki "tej kolei"? Ludzie będą mieli łatwiejszy dojazd do pracy w Trójmieście i to tyle. Tak budżet będzie większy niż Gdyni, Sopotu i Wejherowa i Redy zapewne też, wyjaśnij jakim cudem? Ty obrażasz bo sam nie masz pojęcia o czym piszesz, z myśleniem masz poważne problemy. Zrealizuj to wszystko i zamelduj, chyba koniowi.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Nie przez dojazdy takich czy innych osób a dzięki infrastrukturze w Elblągu oraz rozwojowi poprzez nowe inwestycje a także inwestycje w fabryki które dają nowe miejsca pracy. Ta kolej to także kolej transportowa i towarowa a nie tylko osobowa a szybszy i tańszy transport to logistyka na lata i ekonomia się kłania a skoro Elbląg ma już port a raczej jego budowa z rozbudową to logiczne jest że i nowe miejsca pracy powstaną w naszym regionie. Nadal nie rozumiesz ale to norma wśród malkontentów jak zawsze.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0