UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Filozofie, to wyjaśnij jak ma wzrosnąć PKB w Elblągu na jednego mieszkańca dzięki "tej kolei"? Ludzie będą mieli łatwiejszy dojazd do pracy w Trójmieście i to tyle. Tak budżet będzie większy niż Gdyni, Sopotu i Wejherowa i Redy zapewne też, wyjaśnij jakim cudem? Ty obrażasz bo sam nie masz pojęcia o czym piszesz, z myśleniem masz poważne problemy. Zrealizuj to wszystko i zamelduj, chyba koniowi.


Anuluj