UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie przez dojazdy takich czy innych osób a dzięki infrastrukturze w Elblągu oraz rozwojowi poprzez nowe inwestycje a także inwestycje w fabryki które dają nowe miejsca pracy. Ta kolej to także kolej transportowa i towarowa a nie tylko osobowa a szybszy i tańszy transport to logistyka na lata i ekonomia się kłania a skoro Elbląg ma już port a raczej jego budowa z rozbudową to logiczne jest że i nowe miejsca pracy powstaną w naszym regionie. Nadal nie rozumiesz ale to norma wśród malkontentów jak zawsze.


Anuluj