UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze Elbląg dołączyć do województwa pomorskiego. Do Gdańska jedziemy siódemką pół godziny, a do Olsztyna półtorej.

zbig2905

Anuluj