UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zbig2905 - Oddałem głos w referendum na przyłączenie Elbląga do pomorskiego, podobnie 99% uczyniło i co ? Ano trzeba sobie przypomnieć kto startuje z Elbląga w wyborach, sami spadochroniarze którzy cel osiągnęli, konta zabezpieczyli już na siebie, swoje dzieci i wnuki i co ? Mają gdzieś Elbląg. Ostatnim przekrętem był Wąsik a co on zrobił dla Elbląga ? Dziś proponujesz przyłączenie do pomorskiego jakby coś nowego ale ja uważam że w pomorskim byśmy byli dziś czwarty a nie drugim miastem to podziału kasy, więc lepiej raczej nie będzie. Tylko powrót do Elbląga jako województwo Żuławy Wiślane daje moc.