UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie przez dojazdy takich czy innych osób a dzięki infrastrukturze w Elblągu oraz rozwojowi poprzez nowe inwestycje a także inwestycje w fabryki które dają nowe miejsca pracy. Ta kolej to także kolej transportowa i towarowa a nie tylko osobowa a szybszy i tańszy transport to logistyka na lata i ekonomia się kłania a skoro Elbląg ma już port a raczej jego budowa z rozbudową to logiczne jest że i nowe miejsca pracy powstaną w naszym regionie. Nadal nie rozumiesz ale to norma wśród malkontentów jak zawsze.