UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
też dostałem awans w pracy z seregowane na majstra czy portel napisze o mnie notę ze zdjęciem czy to już nie ich target? Nie lanserski temat? To jak to jest? jedna praca lepsza od drugiej a wszyscy jestesmy od tej samem matki... Polski :) i jak tutaj ma być sprawiedliwość dziejowa jak jednych faworyzują a innych nie, dlaczego? Dlaczego majstra z budowlanki nie ma w spisie portela w Who is Who? To jest zarezerwowane tylko dla?? noo? "wybitnych" inaczej? :) toć logika