UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mieszkałem na Zawadzie a teraz mieszkam nad jarem. tez awansowałem wyżej. tez chce fotę i miejsce w who od who
No też mi awans
Ja mieszkałem na Zawadzie a teraz mieszkam nad jarem. tez awansowałem wyżej. tez chce fotę i miejsce w who od who
No też mi awans