UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mieszkałem na Zawadzie a teraz mieszkam nad jarem. tez awansowałem wyżej. tez chce fotę i miejsce w who od who

No też mi awans

Anuluj