UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po tych skandalicznych machlojach byloby fair gdyby wladze miejskie podały sie do dymisji. A tak to znow skompromitowani zostana odwolani w referendum.
Duch referendalny
Po tych skandalicznych machlojach byloby fair gdyby wladze miejskie podały sie do dymisji. A tak to znow skompromitowani zostana odwolani w referendum.
Duch referendalny