UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po tych skandalicznych machlojach byloby fair gdyby wladze miejskie podały sie do dymisji. A tak to znow skompromitowani zostana odwolani w referendum.

Duch referendalny

Anuluj