UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Duch referendalny - Za machlojkę uznałbym gdyby doszło do podpisania umowy z kiepskim oferentem. W Neuss w budynku Ratusza jest punkt informacji turystycznej prowadzony przez samorząd i bardzo mi się ten punkt podobał. Nie podoba mi się Straż Miejska którą "zaatakował" niepełnosprawny mężczyzna którego za przejście na czerwonym świetle ktoś zamierza chyba ukrzyżować. Referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej faktycznie warto przeprowadzić ale to zdecydujemy z zainteresowanymi sprawą po decyzjach Prokuratury również również w sprawie jednego ze Strażników Miejskich który obecnie jest tymczasowo aresztowany. Powodów ro odwołania Prezydenta na razie nie widzę co do Rady Miejskiej może ale nie po to żeby PIS zrobił tam sobie kolejne koło wzajemnej adoracji i okazji do niszczenia Elbląga. Likwidacja Wyciągu na Górze Chrobrego pokazało arogancje tych politykierów i to że mają Elbląg w dupie. Referendum nie jest narzędziem do zmiany układów ale do obrony interesów Miasta. Na razie Samorząd jest bierny w sprawie rosnącego bezrobocia i to problem. Ale to sprawa którą powinni zając się Radni jak najszybciej.... A jak się nie zajmą albo będą bezradni to i ich pora wysłać na bezrobocie....
MariuszLewandowski-Fc