UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta za najniższą krajowa do przyuczenia. W Elblągu nie szuka się pracy bo tu sami "Janusze Biznesu" chcą niewolnika za najniższą, do 3 city jest dobry dojazd. Pamiętajcie jak was zatrudnią za najniższą krajową nie będą was szanować lecz wami pomiatać. Pracodawca jak płaci uczciwa wypłatę to wie że ma do czynienia z fachowcem, go szanuje i dba by nie stracić. Nie bądźcie jak Jelenie


Anuluj