UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta za najniższą krajowa do przyuczenia. W Elblągu nie szuka się pracy bo tu sami "Janusze Biznesu" chcą niewolnika za najniższą, do 3 city jest dobry dojazd. Pamiętajcie jak was zatrudnią za najniższą krajową nie będą was szanować lecz wami pomiatać. Pracodawca jak płaci uczciwa wypłatę to wie że ma do czynienia z fachowcem, go szanuje i dba by nie stracić. Nie bądźcie jak Jelenie