UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tu się mylicie, mieszkańcy tego osiedla bardzo się integrują, organizujemy różne spotkania, ogniska i grille na których omawiamy potrzeby naszego osiedla. Wszystkim się wydaje że jak domki jednorodzinne to każdy się alienuje a tu zaskoczenie, plac zabawa z siłownią jest nam tak samo potrzebny jak i mieszkańcom w blokach - w tym miejscu dzieci będą nawiązywać znajomości i przyjaźnie, nie będą już musiały latem przesiadywać na przystankach czy chodnikach żeby porozmawiać.
mieszkaniec12345