UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tu się mylicie, mieszkańcy tego osiedla bardzo się integrują, organizujemy różne spotkania, ogniska i grille na których omawiamy potrzeby naszego osiedla. Wszystkim się wydaje że jak domki jednorodzinne to każdy się alienuje a tu zaskoczenie, plac zabawa z siłownią jest nam tak samo potrzebny jak i mieszkańcom w blokach - w tym miejscu dzieci będą nawiązywać znajomości i przyjaźnie, nie będą już musiały latem przesiadywać na przystankach czy chodnikach żeby porozmawiać.

mieszkaniec12345