UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdyby ciebie posadzić za kierownicę wielkiej ciężarówki i miałbyś jechać przez kilka krajów w czasie śniegu ślizgawic deszczu wiatru w dzień i w nocy i szarpać się z głupimi ludźmi i z wiecznym polowaniem na ciebie żeby napisać ci jak największy mandat i musiałbyś poradzić sobie z wieloma dokumentami w różnych językach i do tego taki tóman jak ty bredziłby że kierowca nie ma mózgu to dałbyś radę, na pewno nie bo mięka faja a za kierownicą trzeba być twardzielem opanowanym i zrównoważonym. Ps. A jak jesteś kozak to odpisz pogadamy...


Anuluj