UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I po co siać taki defetyzm ? Pracy jest mnóstwo, tylko niestety wymagania finansowe niedoszłych pracowników mają się nijak do wykształcenia, doświadczenia i zaangażowania. Wystarczy spojrzeć na propozycje P. U.P. a także na rynek nieoficjalny. Dlatego, proponuję zająć się również osobami bezrobotnymi, ich roszczeniami.
dawca-Pracodawca