UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I po co siać taki defetyzm ? Pracy jest mnóstwo, tylko niestety wymagania finansowe niedoszłych pracowników mają się nijak do wykształcenia, doświadczenia i zaangażowania. Wystarczy spojrzeć na propozycje P. U.P. a także na rynek nieoficjalny. Dlatego, proponuję zająć się również osobami bezrobotnymi, ich roszczeniami.

dawca-Pracodawca