UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To trzeba było nie blokować drogi łaczącej Częstochowską z Legionów. Mieszkańcy z Korony i Ci mieszkający w 8c najwięcej krzyczą, ale to jest pisk rozpaczy. Najlepiej zablokować wszystko!

Breslau20

Anuluj