UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To trzeba było nie blokować drogi łaczącej Częstochowską z Legionów. Mieszkańcy z Korony i Ci mieszkający w 8c najwięcej krzyczą, ale to jest pisk rozpaczy. Najlepiej zablokować wszystko!
Breslau20
To trzeba było nie blokować drogi łaczącej Częstochowską z Legionów. Mieszkańcy z Korony i Ci mieszkający w 8c najwięcej krzyczą, ale to jest pisk rozpaczy. Najlepiej zablokować wszystko!
Breslau20