UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Magdalenka działa do dzisiaj - my nie ruszamy Was a Wy nas, - cóż za ugoda? - Nobel bez żadnej łaski - wstyd I zdrada I wciąż słychać oklaski, skąd tylu zdrajców w naszej historii I skąd w narodzie tyle euforii
Nie wiem ,nie wiem