UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Magdalenka działa do dzisiaj - my nie ruszamy Was a Wy nas, - cóż za ugoda? - Nobel bez żadnej łaski - wstyd I zdrada I wciąż słychać oklaski, skąd tylu zdrajców w naszej historii I skąd w narodzie tyle euforii

Nie wiem ,nie wiem