UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zegarmistrz Światła - 2005 zegarmistrz było bardzo zimno ale jak w grudniu będziesz miał 18stke to ty tylko zimę na internecie wiedziałeś no może w tym roku coś zobaczyłes ale to jeszcze nie to
@Zegarmistrz Światła - 2005 zegarmistrz było bardzo zimno ale jak w grudniu będziesz miał 18stke to ty tylko zimę na internecie wiedziałeś no może w tym roku coś zobaczyłes ale to jeszcze nie to