UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak się tylko zastanawiam, jak to było w latach przed wojennych gdzie według rozkładu jazdy pociągów ludzie mogli ustawiać zegarki??? A i zimy były co najmniej nie mniejsze co teraz...
Tak się tylko zastanawiam, jak to było w latach przed wojennych gdzie według rozkładu jazdy pociągów ludzie mogli ustawiać zegarki??? A i zimy były co najmniej nie mniejsze co teraz...