UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak się tylko zastanawiam, jak to było w latach przed wojennych gdzie według rozkładu jazdy pociągów ludzie mogli ustawiać zegarki??? A i zimy były co najmniej nie mniejsze co teraz...


Anuluj