UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fantazjuje kolega z opowieści zmyślonych, podobnie dwadzieścia lat temu podszedł do mnie facet i mówi przed wojna to murarz zimą nie pracował bo nie musiał ! Ma 62 lata i dziś znowu po wielu latach słyszę podobną anegdotę z tą niby dokładnością przed wojną. Ja z Elbląga do Gronowa dojeżdżałem do szkoły półtora roku w 1978/80 i też czekałem bo opóźnienia były są i będą ! Oby zaraz nie był następny co będzie mówił że za komunę było lepiej ? Może dla członka aparatu PZPR.


Anuluj