UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fantazjuje kolega z opowieści zmyślonych, podobnie dwadzieścia lat temu podszedł do mnie facet i mówi przed wojna to murarz zimą nie pracował bo nie musiał ! Ma 62 lata i dziś znowu po wielu latach słyszę podobną anegdotę z tą niby dokładnością przed wojną. Ja z Elbląga do Gronowa dojeżdżałem do szkoły półtora roku w 1978/80 i też czekałem bo opóźnienia były są i będą ! Oby zaraz nie był następny co będzie mówił że za komunę było lepiej ? Może dla członka aparatu PZPR.