Wybrany wątek opinii
no skoro wybierają alkohol zamiast ciepła więc sorry ale nie!
Do moderacji
Odpowiedz
38
10
Co sorry, ale nie? Puste zdanie zapewne pustego...
Do moderacji
Odpowiedz
16
16
Zawiezcie im grzane piwo to się ucieszą
Do moderacji
Odpowiedz
15
9
Nie zawsze tak jest, można nie pić alkoholu i być bez dachu a że wstydzą się nagłośnienia to wolą pozostać tam gdzie są, ponoć śmierć z zamarznięcia jest bez bólu, jest ciepło i zasypiamy. Przecież i tak nikt nas nie chce, nie szanuje...
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
Alkoholizm to choroba. Część ludzi niezależnie od pogody wybiorze alkohol.
Do moderacji
Odpowiedz
18
4
@Wiedzą swoje - Jak choroba to rząd powinien zakazać całkowicie sprzedaży alkoholu. W takim razie państwo truje obywateli a tym samym nie powinno im wypłacać renty alkoholowej bo to naplucie w twarz trzeźwym i przyzwoitym obywatelom Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
22
2
"bo to naplucie w twarz trzeźwym i przyzwoitym obywatelom Polski. " - No, a wygrywanie wyborów za pieniądze uczciwie pracujących Polaków, dając niechcącym pracować, to co? Robi tak jedna partia (już dwie) co jej nazwy brzydzę się napisać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
sam jesteś pusty ale ja nie będę pomagać alkoholikom, którzy zamiast iść do ciepłego wolą się napić!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@Wiedzą swoje - Podobnie jest z wyborami przy urnie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Przeczytałeś artkuł i wiesz o jaką "pomoc" chodzi?. Nie, o zwykłą naturalną reakcję w przypadku gdy kogoś widzimy np. leżącego na chodniku, o wykonanie zwykłego telefonu do służb ratunkowych, ale ciebie to przerasta. Od razu wiesz kim jest osoba która zasłabła, wiesz że to alkoholik. Ty nie pomagasz nikomu, nie musisz się wszystkim tym chwalić.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Jak zakazać sprzedaży alkoholu, wszystkim ? Jest zakaz w każdym sklepie sprzedawania pijanym a to nie oznacza że przestrzegają, że ktoś im nie kupi. ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Odezwał się ten co pomaga!! A przyznaj się że żyjesz z socjali czyli podatków ludzi pracujących i ile dziennie wypijasz alkoholu!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Niemasz pojęcie czym jest uzależnienie z którym zmagają sie od lat
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Podpisany - A ktoś pomógł im wpaść w to uzależnienie?!!! Sami są sobie winni!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0