UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"bo to naplucie w twarz trzeźwym i przyzwoitym obywatelom Polski. " - No, a wygrywanie wyborów za pieniądze uczciwie pracujących Polaków, dając niechcącym pracować, to co? Robi tak jedna partia (już dwie) co jej nazwy brzydzę się napisać.