UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"bo to naplucie w twarz trzeźwym i przyzwoitym obywatelom Polski. " - No, a wygrywanie wyborów za pieniądze uczciwie pracujących Polaków, dając niechcącym pracować, to co? Robi tak jedna partia (już dwie) co jej nazwy brzydzę się napisać.