UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"bo to naplucie w twarz trzeźwym i przyzwoitym obywatelom Polski. " - No, a wygrywanie wyborów za pieniądze uczciwie pracujących Polaków, dając niechcącym pracować, to co? Robi tak jedna partia (już dwie) co jej nazwy brzydzę się napisać.


Anuluj