UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeczytałeś artkuł i wiesz o jaką "pomoc" chodzi?. Nie, o zwykłą naturalną reakcję w przypadku gdy kogoś widzimy np. leżącego na chodniku, o wykonanie zwykłego telefonu do służb ratunkowych, ale ciebie to przerasta. Od razu wiesz kim jest osoba która zasłabła, wiesz że to alkoholik. Ty nie pomagasz nikomu, nie musisz się wszystkim tym chwalić.


Anuluj