UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie zawsze tak jest, można nie pić alkoholu i być bez dachu a że wstydzą się nagłośnienia to wolą pozostać tam gdzie są, ponoć śmierć z zamarznięcia jest bez bólu, jest ciepło i zasypiamy. Przecież i tak nikt nas nie chce, nie szanuje...