UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zawsze tak jest, można nie pić alkoholu i być bez dachu a że wstydzą się nagłośnienia to wolą pozostać tam gdzie są, ponoć śmierć z zamarznięcia jest bez bólu, jest ciepło i zasypiamy. Przecież i tak nikt nas nie chce, nie szanuje...


Anuluj