UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bra - I kto by kupował i jeździł izerą? Premier Morawiecki? Pojęcia nie masz o tym, a piszesz na forum.
@bra - I kto by kupował i jeździł izerą? Premier Morawiecki? Pojęcia nie masz o tym, a piszesz na forum.