UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak widać na zdjęciu, nawet anieli porzucili swoje aureolii i czmychnęli z tego dworca, nie wiadomo dokąd... A tak na poważnie, to chyba ta krytyka i narzekania w temacie dworca, są nieco na wyrost. Trzeba było widzieć ten budynek i otoczenie, chociażby, w latach 90 tych.

Wszystkiego dobrego