UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wszystkiego dobrego - Wvrew pozorom, budynek i otoczenie aż tak sie nie zmieniło. Ttoche styropianu i farby poszło. A same perony jak w latach 70tych. Ciekawe, że wtedy w tym samym budynku mieściła sie restauracja, kas było cztery, był nawet kiosk Ruchu. Aktualnie jest to dworzec na miare naszych możliwości ale za to mamy świeto chleba i ogrody Polityki