UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak widać na zdjęciu, nawet anieli porzucili swoje aureolii i czmychnęli z tego dworca, nie wiadomo dokąd... A tak na poważnie, to chyba ta krytyka i narzekania w temacie dworca, są nieco na wyrost. Trzeba było widzieć ten budynek i otoczenie, chociażby, w latach 90 tych.
Wszystkiego dobrego