UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Perony nie są z lat 70,ponieważ są odnowione, kas kiedyś było 4 ale nie było innych możliwości na zakup biletu. Osobiście nie wyobrażam sobie czekać w kolejce do kasy. Podziwiam wielu ludzi z kolejki do kas, za wspaniałą organizację czasu. ja tyle nie mam aby móc poświęcić kilkadziesiąt minut. Rozumiem, że ludzie starsi ale młodzi tam stoją i klikają w swoje telefony, czy nikt im nie powiedział że oprócz fejsbuka mogą mieć aplikacje do zakupu biletów? Kiosk z tego co wiem to jest i można nawet kupić przekąski i napoje. Rozumiem, że nie działa wszystko właściwie ale bądźmy sprawiedliwi w ocenie. Krytykujmy to czego naprawdę brakuje, choćby brak analogowego rozkładu jazdy, który by się przydał jak zepsuje się cyfrowy, bo żółte arkusze są mało zauważalne.

Slavek