UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wszystkiego dobrego - Wvrew pozorom, budynek i otoczenie aż tak sie nie zmieniło. Ttoche styropianu i farby poszło. A same perony jak w latach 70tych. Ciekawe, że wtedy w tym samym budynku mieściła sie restauracja, kas było cztery, był nawet kiosk Ruchu. Aktualnie jest to dworzec na miare naszych możliwości ale za to mamy świeto chleba i ogrody Polityki