UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdańsk was nie chce, Olsztyn też. Olsztyn każdej władzy palec trzyma wiadomo gdzie i się rozwija, Elbląg się jak zwykle buntuje i ma jak ma. Gdańsk to Gdańsk i możecie im jedynie buty wyczyścić bo po co im ta bieda. Cieszcie się że zostaliście chociaż sypialnią Gdańska.

Nędza Elbląska

Anuluj