UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdańsk was nie chce, Olsztyn też. Olsztyn każdej władzy palec trzyma wiadomo gdzie i się rozwija, Elbląg się jak zwykle buntuje i ma jak ma. Gdańsk to Gdańsk i możecie im jedynie buty wyczyścić bo po co im ta bieda. Cieszcie się że zostaliście chociaż sypialnią Gdańska.
Nędza Elbląska