UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie, nowe tramwaje nowe lampeczki sreczki na tramwajach, nowe piekarczyki za naście Koła każdy, nowe światełka lasery bajery wypożyczone za cenę którą można je kupić, nie gospodarnosc pieniędzmi elblążan jest porażajaca. Elbląg będzie słynął z największych nonsensów w Polsce z największym zadłużeniem w województwie które już mamy. Brawoo to wyjątkowo wyjątkowe miasto.

Iq

Anuluj